Filmy online Mauritus's

Wielkie Tajemnice II Wojny Swiatowej.2008-2009.[MKV]

Posted on: 16 października 2009


Choć od zakończenia II wojny światowej minęło ponad 60 lat, nadal nie wyjaśniono do końca wielu tajemniczych wydarzeń, które mogły całkowicie zmienić przebieg działań zbrojnych. M.in. nie poznano całkowicie nazistowskich planów rozwoju nowoczesnych, jak na tamte lata, technologii wojennych. Począwszy od specjalnych „podwodnych czołgów”, które miały być sposobem na zdobycie Wysp Brytyjskich, po technologie rakietowe i odrzutowe myśliwce. Okazuje się też, że naziści przygotowali wiele projektów, które ostatecznie nie zostały zrealizowane – mowa tu o planie ataku bombowego na Nowy Jork czy projekcie wprowadzenia faszystowskich banknotów dolarowych, które miały zniszczyć amerykańską gospodarkę. Historia II wojny światowej kryje w sobie wiele zagadek, takich jak choćby zaginięcie Bursztynowej Komnaty czy akcja „Odessa”, czyli ucieczka nazistów do Ameryki Południowej wraz ze zrabowanym złotem. Nie wyjaśniono również zdarzeń, które miały wpływ nie tylko na przebieg działań wojennych, lecz także na sytuację po zakończeniu wojny – przykładem mogą być tu niejasne okoliczności śmierci generała Sikorskiego.

1 „Wrzesień 1939 – IV rozbiór Polski” oraz „Tajemnica zbrodni katyńskiej ”
Film o zbrodni katyńskiej, o której prawda utrzymywana była w tajemnicy przez blisko 50 lat. Przez dziesięciolecia sowiecka propaganda próbowała zrzucić odpowiedzialność za te zbrodnie na Niemców. Na płycie prezentujemy film „Wrzesień 1939 – IV rozbiór Polski”. Ukazuje on wydarzenia związane z początkiem II wojny światowej. Przypomina również o długo ukrywanym fakcie ataku wojsk Armii Czerwonej na wschodnie tereny naszego kraju. Prezentowane przez nas filmy zostały wyprodukowane przez amerykański „History Channel” w oparciu o unikatowe materiały archiwalne.

2″Tajemnice zamachów na Hitlera”
Niemcy od czasu I wojny światowej były krajem zmierzającym do nazizmu. Ideologia narodowosocjalistyczna zdobywała coraz więcej zwolenników. Jednak nie wszystkim Niemcom odpowiadały faszystowskie rządy Adolfa Hitlera. Kilkakrotnie próbowano dokonać zamachu na wodza III Rzeszy. Niestety wszystkie próby okazały się ciągiem porażek i tragicznych pomyłek. Jedną z najsłynniejszych i najlepiej przygotowanych akcji było przedsięwzięcie o kryptonimie Walkiria, którego głównym bohaterem został pułkownik Claus von Stauffenberg.

3″Tajemnica śmierci gen. Sikorskiego”
Władysław Sikorski, wybitny mąż stanu, strateg i przywódca walczący o niepodległość Polski i należne jej miejsce na mapie Europy, nie dokonczył swojego dzieła. Zginął w niewyjaśnionych okolicznościach u wybrzeży Gibraltaru. Przypuszczenie, że nie był to wypadek, nie jest bezpodstawne. Komu zależało na śmierci generała? Czy prawda o katastrofie samolotu Consolidated C-87 Liberator Express ujrzy kiedyś światło dzienne?

4 „Nazistowski plan ataku na Nowy Jork”
Przystąpienie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej do działań II wojny światowej stanowiło poważne zagrożenie dla niemieckich projektów wojennych. Dlatego też plany ataków na USA stały się strategicznym punktem kampanii wojennej Hitlera. Przewidziano trzy rodzaje akcji prowadzonych przez siły niemieckie, których celem było utorowanie drogi na kontynent amerykański – atak z powietrza, morza i lądu. Najbardziej prawdopodobnym, a jednocześnie najgroźniejszym był plan ataku bombowego na Nowy Jork.

5″Złoto Nazistów”
Naziści w czasie II wojny świetowej zgromadzili ogromne ilości złota, dzieł sztuki, biżuterii i innych kosztowności. Ich wartość szacuje się na około 6,5 miliarda dolarów. Przed końcem wojny funkcjonariusze III Rzeszy zdołali ukryć wiekszość zdobytych bogactw. Część tej fortuny udało się odzyskać, jednak losy pozostałych skarbów nadal są niewyjaśnione. Istnieje wiele hipotez wskazujących prawdopodobne miejsca ich ukrycia.

6″Tajemnice sił specjalnych Hitlera”
W armii niemieckiej w czasie II wojny światowej funkcjonowały oddziały przeznaczone do wykonania zadań specjalnych. Tworzono je we wszystkich rodzajach wojsk od Luftwaffe po SS. Zakres działania tych jednostek był bardzo szeroki. Brały one udział w walkach np. jako grupy, które miały za zadanie w krótkim czasie opanować strategiczne punkty, akcjach dywersyjnych na tyłach wroga lub akcjach specjalnych, jak np. uwolnienie Mussoliniego.

7 „Tajemnice cudownych broni Hitlera”
W końcowym okresie II wojny światowej ostatnią nadzieją Hitlera na wygraną była jego cudowna broń (Wunderwaffe). Należały do niej zarówno niezwykle nowatorskie konstrukcje samolotów oraz zaawansowane projekty broni rakietowejm jak i zupełnie fantastyczne pomysły monstrualnych czołgów oraz armat. Czy miały szansę przechylić szalę zwycięstwa na stronę Trzeciej Rzeszy? Co zadecydowało o tym, że tak się nie stało?

8 „Idealne dzieci Hitlera”
Jednym z najważniejszych problemów Niemiec podczas II wojny światowej było zwiększenie przyrostu naturalnego gwarantującego państwu nowe zastępy lojalnych obywateli. Niektóre aspekty prorodzinnego programu miały jednak szokujący i skandaliczny charakter. Należało do nich prowadzenie starannej i planowanej selekcji kobiet i mężczyzn przeznaczonych do płodzenia potomstwa. Narodzone z takich związków dzieci były adoptowane przez „porządne” rodziny niemieckie. Wiekszość z nich do końca życia zachowała przeświadczenie o rdzennie niemieckim rodowodzie.

9 „Wielkie ucieczki II wojny światowej”
Nie dla wszytskich żołnierzy znalezienie się w obozie jenieckim oznaczało zakończenie udziału w wojnie. Było wielu takich, którzy, nie bacząc na trudy, przeszkody i niebezpieczeństwa, wciąż szukali sposobu na wydostanie się z obozu, by powrócić do walki z bronią w ręku. Wielka ucieczka z obozu z Żaganiu, choć najsłynniejsza, nie była jedyną, która zasługuje na uwagę.

10 „Deszyfranci kodów”
Zwykle nie nosili mundurów. Często nie mieli nawet stopni wojskowych. A jednak niejedna bitwa II wojny światowej bez ich udziału miałaby zupełnie inny przebieg. Uważa się, że złamanie kodu Enigmy mogło przyspieszyć zakończenie działan wojennych nawet o dwa lata. Kryptolodzy i deszyfranci byli niewątpliwie cichymi bohaterami tej wojny.

11 „Rudolf Hess – człowiek, który zmarł dwa razy”
10 maja 1941 r. pojedyńczy niemiecki myśliwiec dalekiego zasięgu Messerschmitt ME 110 pojawił się nad Szkocją. Jego pilot wyskoczył ze spadochronem. Po zatrzymaniu przez miejscową obronę terytorialną okazało się, że to Rudolf Hess, prawa ręka Hitlera. Był nim czy tylko się za niego podawał? W jakim celu przybył na Wyspy Brytyjskie? Historycy do tej pory nie znają jednoznacznej odpowiedzi na te pytania. Równie tajemnicza była śmierć Hessa w więzieniu Spandau 46 lat później. A może to wcale nie był Hess?

12 „Szpiedzy Hitlera”
Niemcy podczas II wojny światowej odnieśli zaskakująco mało sukcesów w dziedzinie wywiadu zagranicznego. Ich akcje prowadzone na terenie Wielkiej Brytanii czy USA najczęściej kończyły się niepowodzeniem. Czy alianci mięli tak świetnie działający kontrwywiad, czy też Niemcy zbyt słabo przygotowanych agentów? A może członkowie niezależnych od siebie struktur wywiadowczych Abwehry i Sicherheitsdienstu w pierszym rzędzie robili wszystko, aby wygrać rywalizację wywiadów wewnątrz Niemiec.

13 „Tajemnica eksperymentu „Filadelfia””
Posiadanie niewidzialnych dla przeciwnika okrętów było marzeniem każdego dowódcy floty. I oto w 1943 roku marzenie to udało się zrealizować US Navy. Niestety, raczej tylko w wyobraźni miłośników różnorakich teorii spiskowych. Czemu zawdzięcza swoją popularność eksperyment „Filadelfia”? Co tak naprawdę mogło się wydarzyć w filadelfijskiej bazie floty amerykańskiej?

14 „Dlaczego Hitler kazał zabić Ernsta Rohma?”
Trudno sobie wyobrazić zdjęcie ilustrujące okres dochodzenia NSDAP do władzy w Niemczech bez ludzi w charakterystycznych czapkach
i brunatnych koszulach. Esamani i ich brutalny dowódca, Ernst Rohm, nie tylko oddali Hitlerowi nieocenione usługi podczas walk z przeciwnikami politycznymi, ale stali się wręcz ikoną ruchu narodowosocjalistycznego początku lat 30. Kiedy Adolf Hitler został kanclerzem Niemiec, te związki zaczęły mu mocno ciążyć. Jednak nie to przesądziło o losie Ernsta Rohma, jednego z najstarszych towarzyszy partyjnych…

15 „Ściganie zbrodniarzy hitlerowskich””
Czy organizacja „Odessa”, mająca na celu ukrywanie zbrodniarzy hitlerowskich, to wymysł autorów powieści sensacyjnych?
Wielu zbrodniarzy wojennych uniknęło stanięcia przed sądem. Zaskakująco często schronienie znajdowali w Ameryce Południowej.
Jak to było możliwe? Kim byli ludzie, którzy za cel postawili sobie doprowadzenie przed sąd jak największej liczby hitlerowskich oprawców?

16 „Bomba atomowa Hitlera”
Podczas II wojny światowej trwał wyścig pomiędzy niemieckimi a alianckimi naukowcami, w którym stawką było pierwszeństwo w skonstruowaniu bomby atomowej. Długo wydawało się, że Niemcy zostali daleko w tyle i właściwie nie liczyli się jako potencjalni zwycięzcy tej rywalizacji. A jednak Hitler we współpracy z Japończykami planował atomowy atak na San Francisco, którego datę wyznaczono
na 17 sierpnia 1945 roku. Czyżby Amerykanie wyprzedzili swoich przeciwników zaledwie o niecałe dwa tygodnie?

18 „Zagadka pociągu widmo”
Jesienią 1944 roku miał wyruszyć z Brukseli do Niemiec pociąg pełen więźniów, dla których mogła to być ostatnia podróż.
Jego pasażerami byli członkowie ruchu oporu z całej Europy, alianccy lotnicy i wielu innych ludzi przez władze III Rzeszy uznanych
za wrogów. Transport ten to opuszczał Brukselę, to do niej wracał z powodu licznych przeszkód tworzonych przez miejscowy ruch oporu. Jako że w rezultacie tych działań nigdy nie osiągnął miejsca swego przeznaczenia, określono go mianem pociągu widmo.

19 „Otto Skorzeny – najgroźniejszy człowiek w Europie”
Otto Skorzeny był ulubionym człowiekiem Hitlera do zadań specjalnych. Po spektakularnej akcji uwolnienia Mussoliniego otrzymywał następne zadania z gatunku „niemożliwych do wykoniania”. Nie wszystkie z tych akcji się powiodły, jednak i tak Skorzeny dorobił się nadanego mu przez Amerykanów miana „najgroźniejszego człowieka w Europie”.

20 „Amerykańscy szpiedzy w III Rzeszy”
Jedna z najbardziej zuchwałych akcji II wojny światowej. Grupa oficerów amerykańskich sił specjalnych i niemieckich antyfaszystów przebranych w niemieckie mundury, zrzucona na spadochronach na pograniczu niemiecko-austriackim, miała porwać samego Adolfa Hitlera.

21 „Tajne samoloty Luftwaffe”
Gdyby wojna potrwała dłużej, Luftwaffe, biorąc pod uwagę poziom nowoczesności swoich samolotów, mogłaby wyprzedzić aliantów o wiele długości. Należały do nich latające skrzydła, odrzutowe bombowce mające w swoim zasięgu Stany Zjednoczone, myśliwce rakietowe i pionowego startu. A były też pomysły zupełnie fantastyczne, jak np. samolot, dla którego paliwem miał być węgiel. Prototypy zdobyte przez aliantów przez wiele następnych lat dostarczały inspiracji konstruktorom lotniczym ze zwycięskich państw.

22 „Ucieczka z bunkra Hitlera”
W ostatnich dniach kwietnia 1945 roku Hitlerowi przyszło oglądać całkowitą kleskę swojego dzieła. Ostatnie dni swego życia postanowił spędzić w podziemnym bunkrze. Kto był mu wierny do końca, a kto go opuścił? Jakie były losy ostatnich mieszkańców bunkra Hitlera?

23 „Pilot, który zbombardował Londyn”
W trakcie bitwy o Anglię tysiące niemieckich samolotów wykonywało dziesiątki nalotów na różne obiety położone w Wielkiej Brytanii. Podczas takiego natężenia działań bojowych, trudno było się wyróżnić pojedynczemu pilotowi. A jednak ppłk Rudolfowi Hallenslebenowi się to udało. Pomyłka doświadczonego pilota Luftwaffe nieoczekiwanie wpłynęła na przebieg bitwy, która mogła zadecydować o losach całej wojny.

24 „Tajemnica śmierci Yamamoto”
Admirał Isoroku Yamamoto po japońskim ataku na Pearl Harbor stał się w USA wrogiem publicznym numer 1. Kiedy nadarzyła się okazja, by się go pozbyć, Amerykanie nie wahali się zbyt długo. Trzeba było tylko pokonać pewną trudność…

25 „Tajemnica japońskiej klęski pod Midway”
Starannie przygotowana operacja mająca na celu zdobycie wysp Midway miała być w japońskich planach kolejnym łatwym zwycięstwem. Zakończyła się jednak wielką klęską – pierwszą od czasu rozpoczęcia przez Japonię wojny. Czy zdecydowało o tym zwykłe wojenne szczęście Amerykanów, czy może coś jeszcze?

26 „Tajemnica pustynnego zwycięstwa wojennych iluzjonistów”
Podczas walk w Afryce Brytyjczycy zatrudnili do pomocy słynnego magika Jaspera Maskelyne’a. Swoje zdolności wykorzystał on, wynosząc sztukę wojennego kamuflażu na zupełnie inny poziom niż znany dotychczas wojsku. Niemieccy lotnicy i czołgiści niejednokrotnie padali ofiarą jego pomysłowości, co pomogło gen. Bernardowi Montgomery’emu w pokonaniu feldmarsz. Erwina Rommla.

27 „Największa tajemnica aliantów – lądowanie w Normandii”
Lądowanie aliantów w Normandii, przygotowywane przez wiele miesięcy, było jedną z największych operacji wojskowych wszech czasów. Jej sukces w dużej mierze zależał od całego szeregu akcji dezinformujących, mających Niemców wprowadzić w błąd co do miejsca desantu. Niepowodzenie mogło zadecydować o losach całej wojny.

28 „Tajemnica zbrodni w Babim Jarze”
Wkroczeniu wojsk niemieckich do Kijowa we wrześniu 1941 roku towarzyszyła seria tajemniczych wybuchów w kluczowych punktach miasta. Czy były to akty dywersji, czy przypadkowe eksplozje wynikające z wojennego chaosu? Jaki miały one związek z masakrą dokonaną jesienią tego samego roku przez Niemców w Babim Jarze?

29 „Tajemnica losów braci Sullivan”
Pięciu braci z niewielkiego amerykańskiego miasta w stanie lowa po japońskim ataku na Pearl Harbor zaciągnęło się do amerykańskiej marynarki wojennej. Służyli na tym samym okręcie – krążowniku „Juneau”. Wszyscy zginęli razem ze swoją jednostką w pobliżu wyspy Guadalcanal.

30 „Tajemnice Waffen – SS”
Waffen – SS były formacją wojskową budzącą duże emocje: od fascynacji po zdecydowane potępienie. Jednostki należące do nich były pod wieloma względami elitą sił zbrojnych III Rzeszy. Jednak ucieleśniały zarówno ich najlepsze, jak i najgorsze cechy: duże walory bojowe, zaciętość i determinację w walce, ale także często okrucieństwo i bezwzględność wobec przeciwnika.

31 „Tajemnicza decyzja Hitlera pod Dunkierką”
Niecałe dwa tygodnie od rozpoczęcia kampanii na Zachodzie wojska Hitlera były o krok od odniesienia ogromnego zwycięstwa. W okrążeniu znalazły się najwartościowsze alianckie dywizje walczące w obronie Francji. A jednak Dunkierka – zamiast stać się symbolem wielkiego niemieckiego sukcesu, stała się nim – ale w odniesieniu do Brytyjczyków. Jak to było możliwe?

32 „Tajemnica zatonięcia MS Gustloff”
Okręty podwodne już podczas I wojny światowej doprowadziły do śmierci tak wielu ludzi, że zastanawiano się nad całkowitym zakazem ich używania. Również podczas następnej wojny światowej działania broni podwodnej przeciwko nieuzbrojonym statkom doprowadziły do wielu tragedii, a liczba ich ofiar była większa niż liczba zmarłych w wyniku zatonięcia „Titanica”.

33 „O jeden most za daleko”
Gdyby operacja „Market Garden” się powiodła, byłaby jedną z najbłyskotliwszych ofensyw II wojny światowej. Wojna mogłaby się zakończyć jeszcze przed Bożym Narodzeniem 1944 roku, a pomysłodawca akcji, marsz. Bernard Law Montgomery wszedłby do panteonu największych wodzów w dziejach wojen. Dlaczego się nie udało?

34 „Tajemnica nowej stolicy Hitlera”
Hitler miał ambicję przejścia do historii jako budowniczy nowych Niemiec. I to w sposób rozumiany jak najbardziej dosłownie. Nie wystarczało marzenie stworzenia potęgi panującej nad światem Tysiącletniej Rzeszy. Chciał również, by jej chwałę podkreślała architektura gruntownie przebudowanego Berlina, który miałby się nazywać „Welthaupstadt Germania” („Światowa Stolica Germania”).

35 „Tajemnica bunkrów Churchilla”
Brytyjczycy, spodziewając się zagrożenia swoich centrów dowodzenia niemieckimi nalotami, zaczęli przygotowywać w Londynie cały kompleks podziemnych stanowisk kierowania obroną Wielkiej Brytanii. Były one tak tajne, że Chirchill nawet w pisanych po wojnie pamiętnikach zaledwie o nich napomknął.

36 „Tajemnice jądrowych miast”
Amerykanie, stając do wyścigu o miano pierwszego posiadacza broni atomowej, zadbali o wszystkie szczegóły, które mogłyby im w tym zwycięstwie pomóc. Szybko zaczęły powstawać ośrodki badawcze i produkcyjne – tajne i ściśle chronione. Zadbano jednak o wszystkie wygody ich pracowników.

37 „Tajemnica konwoju PQ-17”
Wyprawa konwoju PQ-17 do Murmańska zakończyła się całkowitą klęską. Żadna inna akcja konwojowa podczas II wojny światowej nie przyniosła tak dużych strat. Czy Niemcom dopisało nadzwyczajne szczęście wojenne, czy to alianci popełnili bolesne w skutkach błędy?

38 „Szpiegowskie tajemnice Berlina”
Przez cały XX wiek Berlin był miejscem skupiającym uwagę służb wywiadowczych różnych krajów. W latach zimnej wojny to podzielone miasto było centrum walki wywiadów bloku wschodniego i państw zachodnich, pełnej pułapek, wyszukanego wyposażenia szpiegowskiego i tajemniczych akcji.

39 „Mata Hari – kobieta szpieg”
Podawała się za malajską księżniczkę, była gwiazdą rewii kilku stolic europejskich, najdroższą kurtyzaną Europy początków XX wieku. Brała pieniądze od wywiadu niemieckiego i francuskiego. Kim naprawdę była Mata Hari, najsłynniejszy szpieg I wojny światowej?

http://rapidshare.com/files/216212120/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part01.rar
http://rapidshare.com/files/216254188/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part02.rar
http://rapidshare.com/files/216530030/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part03.rar
http://rapidshare.com/files/216424301/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part04.rar
http://rapidshare.com/files/216448516/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part05.rar
http://rapidshare.com/files/216476494/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part06.rar
http://rapidshare.com/files/216570565/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part07.rar
http://rapidshare.com/files/216612181/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part08.rar
http://rapidshare.com/files/216651551/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part09.rar
http://rapidshare.com/files/216690891/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part10.rar
http://rapidshare.com/files/216726618/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part11.rar
http://rapidshare.com/files/216756320/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part12.rar
http://rapidshare.com/files/216778775/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part13.rar
http://rapidshare.com/files/216799843/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part14.rar
http://rapidshare.com/files/216821813/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part15.rar
http://rapidshare.com/files/216851809/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part16.rar
http://rapidshare.com/files/216884110/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part17.rar
http://rapidshare.com/files/216923683/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part18.rar
http://rapidshare.com/files/216975751/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part19.rar
http://rapidshare.com/files/217028460/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part20.rar
http://rapidshare.com/files/217076506/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part21.rar
http://rapidshare.com/files/217121142/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part22.rar
http://rapidshare.com/files/217153794/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part23.rar
http://rapidshare.com/files/217179846/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part24.rar
http://rapidshare.com/files/217201334/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part25.rar
http://rapidshare.com/files/217228952/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part26.rar
http://rapidshare.com/files/217264932/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part27.rar
http://rapidshare.com/files/217301042/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part28.rar
http://rapidshare.com/files/218033350/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part29.rar
http://rapidshare.com/files/217505303/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part30.rar
http://rapidshare.com/files/217531886/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part31.rar
http://rapidshare.com/files/217552533/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part32.rar
http://rapidshare.com/files/217569170/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part33.rar
http://rapidshare.com/files/217652616/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part34.rar
http://rapidshare.com/files/217728306/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part35.rar
http://rapidshare.com/files/217766705/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part36.rar
http://rapidshare.com/files/217812415/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part37.rar
http://rapidshare.com/files/217855109/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part38.rar
http://rapidshare.com/files/217887812/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part39.rar
http://rapidshare.com/files/217914308/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part40.rar
http://rapidshare.com/files/217935297/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part41.rar
http://rapidshare.com/files/217954563/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part42.rar
http://rapidshare.com/files/218085264/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part43.rar
http://rapidshare.com/files/217994277/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part44.rar
http://rapidshare.com/files/217655470/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part45.rar
http://rapidshare.com/files/218127361/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part46.rar
http://rapidshare.com/files/218559365/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part47.rar
http://rapidshare.com/files/218597304/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part48.rar
http://rapidshare.com/files/218166754/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part49.rar
http://rapidshare.com/files/218206464/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part50.rar
http://rapidshare.com/files/218251096/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part51.rar
http://rapidshare.com/files/218286566/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part52.rar
http://rapidshare.com/files/218315687/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part53.rar
http://rapidshare.com/files/218340140/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part54.rar
http://rapidshare.com/files/218361861/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part55.rar
http://rapidshare.com/files/218418918/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part56.rar
http://rapidshare.com/files/218391103/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part57.rar
http://rapidshare.com/files/218452648/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part58.rar
http://rapidshare.com/files/218486117/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part59.rar
http://rapidshare.com/files/218522153/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part60.rar
http://rapidshare.com/files/218811696/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part61.rar
http://rapidshare.com/files/218848793/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part62.rar
http://rapidshare.com/files/218885592/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part63.rar
http://rapidshare.com/files/218634795/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part64.rar
http://rapidshare.com/files/218668999/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part65.rar
http://rapidshare.com/files/218695818/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part66.rar
http://rapidshare.com/files/218717386/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part67.rar
http://rapidshare.com/files/218737113/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part68.rar
http://rapidshare.com/files/218758050/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part69.rar
http://rapidshare.com/files/218782686/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part70.rar
http://rapidshare.com/files/219614345/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part71.rar
http://rapidshare.com/files/219966311/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part72.rar
http://rapidshare.com/files/219711849/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part73.rar
http://rapidshare.com/files/219799105/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part74.rar
http://rapidshare.com/files/219758011/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part75.rar
http://rapidshare.com/files/219840389/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part76.rar
http://rapidshare.com/files/219872246/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part77.rar
http://rapidshare.com/files/219897033/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part78.rar
http://rapidshare.com/files/219920652/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part79.rar
http://rapidshare.com/files/219943022/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part80.rar
http://rapidshare.com/files/218933829/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part81.rar
http://rapidshare.com/files/218971468/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part82.rar
http://rapidshare.com/files/219020796/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part83.rar
http://rapidshare.com/files/219170217/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part84.rar
http://rapidshare.com/files/219208071/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part85.rar
http://rapidshare.com/files/219247997/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part86.rar
http://rapidshare.com/files/219292825/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part87.rar
http://rapidshare.com/files/219342286/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part88.rar
http://rapidshare.com/files/219379474/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part89.rar
http://rapidshare.com/files/219416498/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part90.rar
http://rapidshare.com/files/219522210/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part91.rar
http://rapidshare.com/files/219542516/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part92.rar
http://rapidshare.com/files/219569339/W.T.II.Wojny.Swiatowej.part93.rar

Reklamy

1 Response to "Wielkie Tajemnice II Wojny Swiatowej.2008-2009.[MKV]"

prośba o re-upload bo filmy są usunięte z serwerów. Mauritus jak będziesz miał chęć i czas na re-upload to wysyłaj może mi i innym linki na e-maila bo inaczej to raczej niema sensu bo znowu usuną

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog Stats

  • 80,362 hits
Reklamy
%d blogerów lubi to: